טיפים

ברז דולף או סתימה בכיור אינם בהכרח סיבה לקרוא לאיש מקצוע. לעיתים, ניתן להתמודד בקלות יחסית עם חלק מהבעיות הנפוצות בצנרת הבית. מצא שכן עם ‘ידיים טובות’, אולי אף אינסטלטור ובקש את עצתם.

אם בכל זאת החלטת להזמין אינסטלטור נסה תחילה אצל חברים ומכרים. בקש מהם המלצה. למרות שבישראל אין צורך בהסמכה או רשיון לעסוק במקצוע הזה, לא יהיה קשה למצוא בעל מקצוע ישר ואמין שכל רצונו הוא לבצע את עבודתו ולקבל גמול הוגן עליה.

אינסטלטור במרכז   עם זאת מומלץ לעמוד על טיבו ונסיונו של זה, ושיחת הטלפון איתו היא הזדמנות טובה לכך. אינסטלטור אחראי ישאל אותך מספר שאלות, עוד לפני שיגיע, במטרה להעריך את גודל הבעיה והזמן שיידרש לתיקונה. זאת בניגוד ל’חאפר’ שימהר להגיע אליך ולקבוע עובדות בשטח.
    
אינסטלטור ברמת השרון  עלות תיקוני אינסטלציה משתנה לפי סוגי העבודות, היקפן, וכמובן דרישת בעל המקצוע. משתנה נוסף המשפיע על המחיר הוא השעה בה מזמינים את האינסטלטור. אל תתפתה להצעות מחיר זולות משמעותית עוד בשלב שיחת הטלפון. ברוב המקרים זהו סימן מובהק לנסיון לקבל את העבודה ולהגיע לביתך. במקרה כזה, צפה ל’הפתעות’ ותוספות שונות למחיר ששמעת בטלפון.

אינסטלטור ברמת אביבשאף לקבל הערכת מחיר כבר בטלפון. אינסטלטור מיומן מעונין בלקוח רציני שלא ‘יטרטר’ אותו לחינם, ולכן לא יתחמק מלספר לך כמה עולה השירות. זאת בהנחה שהדברים הם כפי שנמסרו לו ולא ידרשו חלקים חדשים, או פתרונות לסיבוכים נוספים שיצוצו במהלך העבודה.

אינסטלטור בשיכון דןתחום תיקוני האינסטלציה הוא רחב. ודא שבעל המקצוע איתו אתה מדבר אכן מתמחה בנושא בו אתה מבקש עזרה. ברר את טווח המחירים המקובל לתיקון הבעיה הספציפית שלך.

אינסטלטור בהדר יוסף אל תמהר לפסול הצעת מחיר שנשמעת לך גבוהה מדי. בסופו של יום, עדיף לשלם לאינסטלטור ותיק ומנוסה את המגיע לו על מומחיותו, מאשר להתמודד עם פתרון חלקי ואף נזקים העלולים להיגרם בגלל עבודה לא טובה.

אינסטלטור דחוףכשמדובר בתקלה הדורשת טיפול מורכב או מתמשך, סכמו את ההתקשרות ביניכם מראש. הסכם עבודה כתוב וחתום הוא לגיטימי לחלוטין. אם בכתב או בעל פה, קבעו מראש את המחיר עבור העבודה והיקפה. בקש פירוט על העומד להתבצע ואל תתבייש לבקש הסברים על מושגים שאינך מבין.

אינסטלטור בצפון תל אביבככלל, ניתן להוריד את הצורך בקריאות תכופות לאינסטלטור על ידי ביצוע פעולות נקיון בסיסיות מפעם לפעם. למד לתחזק את מערכות המים והניקוז בביתך. בקש עצות והדרכה לכך מבעל המקצוע עצמו.

Call Now Button